دوشنبه ٠٧ تير ١٣٩٥
اخبار > مردان بی غیرت و شبکه جم کلاسیک


اختصاصی کانی پرس ؛  

مردان بی غیرت و شبکه جم کلاسیک  

این قصه واقعی مردان بی غیرتی است که با دست خود ناموس و فرزندان خویش را به ورطه فساد و ابتذال و نابودی می کشانندو متاسفانه این قصه همچنان ادامه دارد...

جم کلاسیک


به گزارش کانی پرس ؛ فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی ملت ایران باعث شد تا کشورهای غربی با تمام توان رسانه ای خود وارد کلارزار شده و بصورت مستقیم بنیان های دینی وفرهنگی و ارزشی خانواده های ایرانی را مورد تهاجم قرار دهند تا جائی که  در بعد سیاسی راه اندازی شبکه های فارسی زبان مانند بی بی سی فارسی، صدای آمریکا اوج این تلاش بود و در بعد سرگرمی نیز راه اندازی شبکه های من و تو ، فارسی وان و جم تلاشی جدی بود برای تخریب فکر و ذهن مردم.

بخشی از این رسانه ها کوشیدند که نه تنها در خارج از کشور فعال شوند بلکه داخل کشور را نیز هدف قرار دادند و تلاش کردند با ایجاد یک شبکه عنکبوتی از توان داخل نیز بهره برداری نمایند.

در سال 2003 میلادی بود که فردی بنام سعید کریمیان از تهران به دبی مهاجرت کرد تا فعالیت خود را در عرصه فروش ساختمان در امارات تست بزند که به یکباره وارد عرصه تلویزیون شد و شبکه جم تی وی را راه انداخت.

این در حالی بود که خانواده وی در تهران شرکتهائی بنام گروه طلائی آسیا، آپولونیا کالج ، دبلیو آی پی داشتند و وی کماکان یکی ازسهامداران و تصمیم گیرندگان اصلی این شرکتها است .

تلویزیون جم ابتدا با موزیک های مبتذل لس آنجلسی شروع کرد و سپس روی به سریالهای ترکی آورد.

دوره ائی که ترکیه تمام تلاش خود را برای ترویج ارزشهای خود آغاز کرده بود وبا قیمت های بسیار پایین سریالهای خود را در اختیار شبکه های مختلف قرار می داد و ترکیه بدین ترتیب شبکه جم را برای تبلیغ ارزشهای خود در میان ایرانیان انتخاب کرده بود .


در سایه همین فعالیت است که امروز قهرمان های ترک قهرمان های محبوب ایرانی ها و حتی مجلات منتشره در تهران می شوند. این بماند که تمام سریال های این شبکه الگوهای ضد اخلاقی را ترویج می کنند وپیامد آن ترویج فرهنگ بی بند وباری در کشور می باشد.

البته نباید از یاد برد که سعید کریمیان بعد از مدتی به گفته برادرش در دبی کلوب های شبانه راه اندازی می کند واصولا نه تنها این فرهنگ را در کشور ترویج می دهد بلکه در خارج از کشور نیز همین کار را انجام می دهد.

مدتی قبل نیز برادر سعید کریمایان بنام (محمد.کریمیان) وارد اربیل عراق می شود تا بتواند این کار را در اربیل ادامه دهد.

یکی از اقدامات این مجموعه دوبله سریال های خارجی برای فارسی وان در دفتر این شبکه در مالزی است و به همین منظور مجموعه ای از نیروهای سازمان صداو سیما جذب گردیده و راهی مالزی می گردند.

از این رو نه تنها این شبکه خود مروج فرهنگ غربی در کشور است بلکه در مقابل دریافت پول اقدام به دوبله سریال های ضد اخلاقی و ضد خانوادگی برای فارسی وان می کند که همه تکلیف فارسی وان را می دانیم.

از سویی این شبکه تیم های زیر زمینی در تهران دارد که اقدام به دوبله سریال های ترکیه ای در تهران می کنند و به گفته نزدیکان سعید کریمیان تنها شبکه ای هستند که با مجوز در کشور فعالیت می کنند.

مدتهاست که مخاطبین بطور مکرر تبلیغات اخذ اقامت کشوری بنام سنت کیتس را در این تلویزیون می بینند که  گویا با پاسپورت این کشور می توان به بیش از 120 کشور جهان بدون ویزا  مسافرت کرد.

اطلاعات تکمیلی براساس گفته های محمد کریمیان مدیر بخش اقامت در این مجموعه در تهران ، حاکیست که آنها در مقابل دریافت 250 هزار دلار پاسپورت و اقامت این کشور را برای ایرانی ها می گیرند و از این مبلغ 60 هزار دلار به حساب این شرکت واریز می شود.براساس ادعای نامبرده آنها بطور میانگین ماهیانه 6 تا 7 پرونده را در اختیار پلیس فدرال آمریکا از طریق اداره مهاجرت سنت کیتس قرار می دهند و این مبالغ را به حساب دولت سنت کیتس واریز می کنند ، به عبارت دیگر آنها ماهیانه نزدیک به یک ملیون دلار معادل 2 ملیارد تومان ارز از کشور خارج می کنند.تصور کنید هر مسافر که از کشور خارج می شود توان خارج کردن ارز تا اندازه ای مشخص را ندارد اما یک شرکت مجوز دار ماهیانه دو ملیارد تومان از سرمایه های ایرانی ها را روانه خارج از کشور میکند؟

آیا به لحاظ قانونی شخصی که مروج فرهنگ غربی  است و می تواند در کشور براحتی تردد داشته باشد در حالیکه با جوانانی که تحت تاثیر تبلیغات این افراد دست به ناهنجاری می زنند  برخورد می شود.

از سویی همین افراد در قالب سازمانی بنام آپولونیا کالج اقدام به اعزام دانشجو به انگلستان می کنند و به همین منظور ارتباطات تنگاتنگی با سفارتخانه های انگلیس که قبلا در تهران بود و  دبی و اربیل کردستان عراق دارند .راستی چه ضمانتی برای سالم بودن این روابط وجود دارد؟ در حالیکه انگلستان دفاتر پرس تی وی را در این کشور می بندد و خبرنگاران رسانه ملی در این کشورها محدود تر می گردند استودیوهای پخش این شبکه در لندن آزادانه به فعالیت می پردازند.

مازاد بر این باید گفت که تمام امور مالی این مجموعه از تلویزیون گرفته تا گرفتن اقامت سایر کشورها برای ایرانیان در تهران انجام می گردد بدون اینکه آنها پاسخگوی رسالت های فرهنگی این انقلاب باشند که با خون این مردم آبیاری شده است.براستی مسئولین کشورراهکاری برای کنترل این اقدامات دارند؟
دختران مجردی که با بچه به خانه بخت می روند!

فیلم هایی که در شبکه های ماهواره ای پخش می شود ضمن ترویج فساد و بی بندوباری، به روابط نامشروع زن و مرد دامن می زنند.
این روند تا جایی پیش رفته است که در یکی از سریال های شبکه جم کلاسیک داشتن فرزند برای دختران مجرد بالای 15سال کاملا عادی جلوه داده می شود.

در قسمتی از این سریال، زمانی که مرد مجردی نامزدش را به مادر خود معرفی می کند، در پاسخ به این سؤال مادر که "چرا نامزدت فرزند دارد" خطاب به مادر خود گفت: «پیلار! مجرد است. توی این مملکت دخترها از 15سالگی ممکن است بچه داشته باشند. دختر [مجرد] بدون بچه خیلی کم پیدا می شود!»

گفتنی است، شبکه های ماهواره ای در سریال ها و فیلم هایی که پخش می کنند با تبلیغ شیوه زندگی جوامع غربی حتی خیانت همسران به یکدیگر را امری موجه جلوه داده و در دید مخاطبین به عادی سازی آن می پردازند. تماشای مکرر فیلم های حاوی چنین مطالبی پس از گذشت زمانی نه چندان طولانی، برخی از نگرش ها و تفکرات مسموم را در اذهان مخاطبین تثبیت می کند و به مرور زمان موجب ایجاد تاثیراتی محسوس بر افراد و در پی آن بر پیکره فرهنگ و اعتقادات جامعه می شود.
جوانمردی یعنی پایبندی به رابطه نامشروع!

شبکه جم پس از ارائه راهکار برای جوانان در خصوص اکتفا نکردن به یک دوست دختر یا دوست پسر، تعریف جدیدی از جوانمردی ارائه داد که در نوع خودش بی نظیر است.

سریالی از این شبکه در حال پخش است که نقش اول فیلم معشوقه اش را رها کرده است. معشوقه سابق این مرد اکنون نامزد پسر دیگری است که قرار است با او عروسی کند.

خواهر نقش اول داستان از برادرش می خواهد که دوست سابقش را که اکنون قرار است همسر شخص دیگری شود رها نکند. وی خطاب به برادر جوانمردی را اینگونه تعریف می کند: «می دانی جوانمردی واقعی چیه؟ اینه که دختری رو که دوستش داری رها نکنی، جوانمردی واقعی اینه که معشوقت رو تنها نگذاری، دستش رو بگیری و بری، جوانمردی اینه داداش»


گفتنی است، تماشای مکرر فیلم هایی حاوی این مضامین، موجب می شود تا پس از گذشت زمانی نه چندان طولانی، برخی از نگرش ها و تفکرات مسموم در اذهان افراد جامعه، بخصوص خانواده ها تثبیت شوند.

نگرانی والدینی که اکنون فرزندانشان مسحور و معتاد فیلم ها و برنامه هایی هستند که در رسانه های غربی پخش می شود حکایت از واقعیت تلخی دارد که گسترش فساد و بی بندوباری و افول ارزش های انسانی و اخلاقی از نمونه های بارز آن جوامع است. جوامعی که به گواه کارشناسان غربی با این مسیری که در پیش گرفته اند جز سراشیبی سقوط جایگاهی نخواهند داشت. 

پوشش زنان شهوتران، الگوی طراحان لباس درغرب!

شبکه جم کلاسیک در یکی از برنامه های خود که به موضوع طراحی و مد لباس پرداخته بود به سراغ دو تن از طراحان مرد اروپایی که در زمینه طراحی لباس زنانه فعالیت داشتند رفت واین دونفر را از موفق ترین افراد در این زمینه معرفی کرد.
مجری برنامه در ادامه گفت: « این دو طراح در طراحی های خود از زنان شهوتران و شرور زیادی الهام می گیرند.»
گفتنی است چندی پیش در یکی از برنامه های شبکه من و تو نیز از یکی از طراحان معروف اروپا به عنوان "طراح فاحشه ها" یاد شد.
شایان ذکر است با اینکه این شبکه ها زنان شهوتران را الگوی این طراحان نامیدند و آنها را طراح فاحشه ها لقب دادند دائما به پخش برنامه های مد و طراحی لباس می پردازند.

حال این سوال مطرح می شود که اگر این شبکه ها با پخش این برنامه ها سعی در ترویج این گونه پوشش ها ندارند پس به دنبال چه چیزی هستند؟ شبکه جم؛ جذابیت زن متأهل به خاطر خیانت به همسر!

بسیاری از فیلم هایی که در شبکه های ماهواره ای پخش می شود فساد اخلاقی و بی بند و باری را رواج می دهند.
در یکی از فیلم های که در شبکه جم کلاسیک پخش شد، در قسمتی از فیلم، مردی که با یک زن شوهردار رابطه دارد می گوید: «ما متعلق به همیم، خیلی به هم شبیه هستیم، نه من بدون تو دوام می آورم و نه تو بدون من!»

این مرد در ادامه و در پاسخ به این حرف زن که: «من هنوز هم یک زن شوهردارم»، گفت: «همین جذاب ترت می کنه!!» زن در واکنش به این حرف مرد، با یک لبخندی از سر رضایت، موافقت خود را به این مرد نشان داد.

گفتنی است فیلم هایی که درشبکه های ماهواره ای پخش می شوند، بی بندوباری، آزادی روابط دختر و پسر، ابتذال و برهنگی را ترویج می کنند. این شبکه ها از روش های گوناگونی برای اهدافی که در برنامه هایشان دنبال می کنند استفاده می کنند. تا جایی که حتی از کارشناس دعوت می کنند تا در قالب نظرات کارشناسانه خیانت به همسر را امری کاملا عادی جلوه دهند.


 


شبکه جم از پادگان اشرف سر در آورد


درگیری لفظی و افشاگری های دو مدیر تلویزیونی وارد فاز جدیدی شد. این افشاگری ها از سوی شهرام همایون در پی واکنش سعید کریمیان به سخنان اخیر وی می باشد.

ماجرا از این قرار است؛ کریمیان با انتشار بیانیه ای از همایون به عنوان فردی کلاهبردار و دلال دختران ایرانی یاد می کند و حالا نوبت مدیر کانال یک است تا تلافی کند.

بیانیه مذکور که نمکی بر زخم کهنه همایون است باعث می شود تا مدیر کانال یک این بار با عصبانیتی دو چندان در دو برنامه زنده ابعاد تازه ای از هویت مدیر شبکه جم برملا سازد.

شهرام همایون با رد نمودن اتهامات سعید کریمیان می گوید: «حالا کسی که یک دفتر در ایران، دبی و لندن دارد بیانیه صادر می کند و مرا متهم به دلالی دختران می کند و کسانی که خودشان دستشان به این کار (فروش دختران ایرانی) آلوده است از این خلاء سوء استفاده کرده و برای سقوط اخلاق در جامعه، روابط جنسی و فیلم های رخت و خوابی را به جامعه می کشانند. تمام این ها طبق سناریویی از پیش تعیین شده می باشد.»

شهرام همایون، مدیر کانال یک در ادامه خطاب به مدیر شبکه جم گفت: «قضاوت من در این مورد نیست که جنابعالی 3 سال در قرارگاه اشرف بودی و یا در تلویزیون مجاهدین خدمت می کردی. این ها که عیب نیست! ایراد من به شما عملکرد امروز تو هست. جنایاتی که در جامعه انجام دادی و اخلاق جامعه را از بین برده ای.»


 


دختران به یک دوست پسر اکتفا نکنند!

در یکی از سریال های شبکه جم کلاسیک در حالی که دختری همراه دوست خود با دوچرخه عبور می کرد به دوست پسر خود برخورد و دوست پسرش را به دوستش که همراهش بود معرفی کرد.
در ادامه وقتی دوست پسرش از آنها جدا شد دوست این دختر به او گفت: «پس دوست پسرت که این همه از آن تعریف می کردی این بود؟»
وی در جواب گفت: « او خوش تیپ، با کلاس و سخت کوش است و حتی جدیدا یک موسسه خیریه راه انداخته است. باز هم از خوبی های او برایت بگویم؟»
دوستش پاسخ داد: «ولی تو هنوز پسرهای دیگر را امتحان نکرده ای!»
دختر: «تو عجب ضد حالی هستی ها!»
دوستش: «خب صادقانه بگویم. دوست پسرت با چیزهایی که از خودش به تو نشان داده است گاهی وقت ها فکر می کنم انتخاب خودت را کرده ای!؟»

دختر: «نه من نمی خواهم با اولین آدمی که سر راهم قرار گرفت انتخاب خودم را انجام دهم. من مثل خیلی از دخترها نیستم!»

گفتنی است که شبکه جم کلاسیک با پخش چنین سریال هایی سعی دارد روابط نامشروع دختر و پسر و حتی زیاده روی در این روابط را ترویج کند. اما این در حالی است که اینگونه روابط نه تنها در فرهنگ ایرانی اسلامی ما جایی ندارد بلکه بی عفتی در روابط خارج از چارچوب شرع و قانون از گناهان بزرگ محسوب می شود. به علاوه اینگونه روابط از دید دانشمندان و روانشناسان ضررهای فردی و اجتماعی بسیاری دارد که از جمله آنها می توان سرکوب شدن استعدادها، افت تحصیلی یا رکود علمی، ایجاد جو بدبینی، اضطراب، تشویش و احساس نگرانی، فقدان شناخت درست و واقع‌بینانه، محرومیت از ازدواج پاک، عدم اسقبال از تشکیل کانون خانواده، کم‌رنگ شدن ارزش‌های مکتبی و فرهنگ اصیل ایرانی، انحطاط اخلاقی، تهدید، خیانت به همسر آینده و ... را نام برد. 


ترفند شبکه جم کلاسیک برای ترویج روابط نامشروع

شبکه جم کلاسیک در یکی از برنامه های خود به سراغ زندگی عشقی هنرمندان رفت و درباره یکی از بازیگرهای هالیوودی به نام سوزان گفت: «وی در سال 1946متولد شد. در سال 1967 با یکی از بازیگرهای هالیوودی ازدواج کرد و پس از 11 سال از هم جدا شدند. و قتی در سال 1978 از هم جدا شدند، سوزان آشکارا گفت که دیگر به ازدواج اعتقادی ندارد اما با این وجود اسم و فامیل همسر سابقش را حفظ کرد.»

گوینده این برنامه در ادامه این خبر گفت: « سوزان در دهه 70 با هنرمند دیگری رابطه داشت درحالی که در دهه 80 از یک کارگردان ایتالیایی صاحب یک دختر شد. اما بیشترین رابطه رمانتیکش با یکی از کارگردان های هالیوودی بوده است. آنها رابطه شان را از سال 1988 شروع کردند و صاحب دو بچه شدند اما درسال 2009 از هم جداشدند.»

گوینده برنامه در ادامه افزود: «سوزان همچنان به ازدواج اعتقادی ندارد.»
گفتنی است که شبکه جم کلاسیک در این برنامه معمولا زندگی بازیگرهای هالیوودی را برای مخاطبان بازگو می کند و از آنجا که این بازیگران غالبا دارای روابط نامشروع زیادی با دیگران بوده اند و به ازدواج پایبندی ندارند، این شبکه با بازگو کردن زندگی آنها سعی در ترویج اینگونه روابط دارد.

گفتنی است که همین برقرار کردن روابط نامشروع که در غرب یک امر عادی به شمار می آید علت اصلی از هم گسستن کانون گرم خانواده در غرب است که بسیاری از مشکلات فردی و اجتماعی را دراین جوامع به وجود آورده است.
 

 پوشیدن لباس های زنانه توسط مردان خلاقانه است!!
شبکه جم کلاسیک در یکی از برنامه های خود که مد های جدید را معرفی می نماید مردانی را که لباس هایی به صورت مانتو و دامن پوشیده بودند را نمایش داده و این لباس ها را طرح هایی با استفاده از لباس زنانه معرفی کرد.
خیاط این لباس ها که فردی به نام براون بود گفت: «من برای پیش بینی کردن انتظار مردان از مد تحت فشار هستم و طرح این لباس ها را این بار از لباس های زنانه گرفته ام»
خیاط لباس ها این کار را کار بسیار جالبی معرفی کرده و گفت: «این لباس ها بسیار زیبا و مردانه شده بودند که من واقعا از آن ها خوشم آمد.»

کارشناسان برنامه در ادامه، عمل خیاط را کاری باسلیقه و خلاقانه توصیف کردند و گفتند: «همیشه براون طرح های جدیدی را ابداع می کند و این کار وی هم از روی خلاقیت بسیار بالای ذهن اوست.»
ترویج لباس های زنانه برای مردان که در اسلام امری حرام شمرده شده است در ادامه برنامه دشمنان برای مقابله با دستورات دین اسلام است.

شبکه های ماهواره ای در تلاش هستند با یک چنین کارهایی مردان ایرانی را ترغیب کنند تا از لباس هایی به دور از شخصیت مردانه و یا به اصطلاح زنانه برای خود استفاده کنند. جذابیت زن متأهل به خاطر خیانت به همسر!
بسیاری از فیلم هایی که در شبکه های ماهواره ای پخش می شود فساد اخلاقی و بی بند و باری را رواج می دهند.
در یکی از فیلم های که در شبکه جم کلاسیک پخش شد، در قسمتی از فیلم، مردی که با یک زن شوهردار رابطه دارد می گوید: «ما متعلق به همیم، خیلی به هم شبیه هستیم، نه من بدون تو دوام می آورم و نه تو بدون من!»

این مرد در ادامه و در پاسخ به این حرف زن که: «من هنوز هم یک زن شوهردارم»، گفت: «همین جذاب ترت می کنه!!» زن در واکنش به این حرف مرد، با یک لبخندی از سر رضایت، موافقت خود را به این مرد نشان داد.

گفتنی است فیلم هایی که درشبکه های ماهواره ای پخش می شوند، بی بندوباری، آزادی روابط دختر و پسر، ابتذال و برهنگی را ترویج می کنند. این شبکه ها از روش های گوناگونی برای اهدافی که در برنامه هایشان دنبال می کنند استفاده می کنند. تا جایی که حتی از کارشناس دعوت می کنند تا در قالب نظرات کارشناسانه خیانت به همسر را امری کاملا عادی جلوه دهند. 


تشویق خانواده های ایرانی به برهنگی و انتخاب شغل مانکنی
شبکه جم کلاسیک در یکی از برنامه های خود به یک جشنواره مد پرداخته و مراحل برنده شدن یک مدل را به نمایش گذاشت.
در این برنامه سعی شده بود که به هر طریقی که می شود مدلینگ را یک شغل پردرآمد و محبوب معرفی کند تا بتواند مخاطب را به سمت این موضوع تشویق کرد.

یکی از مهمترین شروط برتری در این جشنواره برهنه بودن مدل ها بود به طوری که هر مدلی که لباس های کمتری پوشیده بود از امتیاز بیشتری برخوردار می شد و این روند تا جایی ادامه پیدا کرد که در نهایت مدل ها تنها با مایو به روی سن آمده و متناسب با برهنگی امتیاز کسب می کردند!!

نکته قابل توجه در این برنامه حضور دختران و پسران زیر 12سال بود که کارشناس برنامه با اشاره به این موضوع گفت: «برای دختران و پسران خردسال حضور در این جشنواره بسیار خوشایند است و آنها نه تنها زمان های سختی را در این جشنواره نمی گذرانند بلکه به آنها بسیار خوش می گذرد!»

در ادامه نظر والدین این کودکان خردسال مدل درباره مدل شدن فرزندانشان پرسیده شد و آنها به اتفاق این نظر را داشتندکه: «اگر فرزندان به کاری علاقه داشته باشند باید آن کار بررسی شود و اگر آن کار برای فرزندان سودی نداشته باشد باید کودک را از آن کار منع کرد، اما مدل شدن کاری است فوق العاده جذاب و دارای محبوبیت و معروفیت فراوان و در کل کار با ارزشی برای فرزندان ماست.
پس از نظر والدین، کارشناس برنامه نظرات آنها را اینگونه کامل نمود: «والدین خوب فرزندان را تشویق به این کار می کنند و به آنها ثابت می کنند که آنها از طریق ورزش نمی توانند به جایی برسند اما از طریق مدل شدن خیلی زود می توانند معروف و محبوب وپولدار شوند!»
در پایان این برنامه نفر اول مدل خانم ها که بسیار خوشحال بود در خصوص این جشنواره گفت: «باورم نمی شد که نفر اول شوم اما پس از اینکه من را به عنوان نفر اول معرفی کردند تاکنون 89 تماس از پسران داشته ام که به من پیشنهاد دوستی و رابطه داده اند و از این بابت من خیلی خوشحال هستم که تاکنون ظرف مدت چند دقیقه این تعداد دوست پسر برای رابطه پیدا کردم.»

شایان ذکر است تلاش شبکه های ماهوارهای و غربی برای منحرف نمودن جوانان ایرانی نه تنها کمتر نشده بلکه هم اکنون به صورت تخصصی موضوعاتی را برای ایجاد انحراف انتخاب می کنند که جوانان و نوجوانان ایرانی در این رده سنی به آنها گرایش دارند، مانند استفاده از مدهای جدید و کم کم با وارد نمودن مدهای غربی و مبتذل به جمع خانواده ها و جوانان ایرانی از طریق نمایش اینگونه برنامه ها، آنها را از مسیر اصلی خود منحرف می نمایند.
 

 

سریال صحرا
خلاصه داستان

فری یکی از ثروتمندترین و محترم ترین مردان کشور به شمار میاد.او با کریمه ازدواج میکنه.دختر ۵ ساله او در این شادی و لطف ،دیگه مورد توجه نبود تا اینکه صحرا بدنیا میاد،اونوقت نیل به صحرا حسودیش میشه که بعد از مرگ مادرشون ،حسادت نیل تبدیل به نفرت شد.سالها میگذره…

 


اهداف پشت پرده

1- ترویج خیانت

2- ترویج مشروب

3- ترویج اسلام التقاطی

4- تخریب حجاب اسلامی

5- ترویج مد و لباس های غربی

6- ترویج چند همسری

7- تخریب دین و آموزه های دینی

8- تبلیغ شیطان و حمایت از کارهای شیطانیپلیس های تازه کار در شبکه جم

پلیس‌های تازه‌کار سریالی در گونه درام پلیسی و ساخت کشور کانادا است. این داستان روایت تعدادی کار آموز تازه کار است که به پلیس محلی پیوسته‌اند.

پنج پلیس جوان جویای نام بلافاصله پس از اینکه از آکادمی پلیش فارغ التحصیل میشن در اولین روز کارشون به عنوان پلیس وارد دنیایی میشن که حتی کوچکترین اشتباه میتونه جون یک انسان رو نجات بده و یا از بین ببره و یک عمر پشیمونی به بار بیاره. ارشد این گروه یک جوان 26 ساله کمال گراست. اندی همیشه میخواسته که یک پلیش خوب بشه. پدرش گرچه بهترین پلیس و بهترین پدر نبود ، اما اندی میدونه که در هیچ شغل دیگری نمیتونه چنین دوستان و صداقت و هیجانی رو پیدا کنه. این سریال به ماجراهای این گروه جوان ، روابطشون و ... میپردازه

 


اهداف پشت پرده

1- ترویج خشونت

2- ترویج همجنسگرایی

3- ترویج روابط روابط آزاد و عدم تشکیل خانواده

4- عادی جلوه دادن چند همسری

5- ترویج مشروب و مواد مخدر

6- ترویج خیانت
سریال ایزل

خلاصه داستان

 سریال ایزل محصول کشور ترکیه و به زیان این کشور است و این سریال یکی از سریال های پر طرفدار و معروف و قشنگی است که در شبکه های معروف ترکیه و بعضی از شبکه های آمریکا پخش شده است.سریال ایزل جوایز های زیادی هم گرفته.این سریال در سال ۲۰۰۹ و در ۲۸ سپتامبر در شبکه های ترکیه پخش شد.در این سریال معروف ترین بازیگران ترکیه بازی کرده اند..یکی از باریگران این سریال کوانچ تاتلیتوغ هست اما در این سریال نقش زیادی ندارد. داستان در مورد مردی است که به او خیانت بزرگی توسط دوستان مورد اعتماد و زنی که دوستش داشت صورت گرفته، و حالا این شخص تغییر چهره داده و  در نقش (ایزل) بازگشته تا انتقام خود را بگیرد. 

اهداف پشت پرده سریال

1- ترویج بی بندو باری، رقص

2- ترویج مشروب به عنوان یک نوشیدنی کاملا عادی

3- ترویج مد و پوشش غیر اسلامی

4- عادی کردن خیانت زن به مرد

5- ترویج عشق و رابطه یک زن با چند مرد

6- ترویج خشونت و آدم کشی و عادی کردن آن

7- زیر سئوال بردن معاد و روز قیامت

8- ترویج اسلام التقاطیسریال روزگار تلخ

خلاصه داستان:

نرمین و مهمت دختر و پسر فقیری که در محله فقیران استانبول زندگی می کنند نرمین دختری 21 ساله و یک مانیکوریست هست  مهمت بیست و هفت سال دارد و در کشتی کار می کند و یک جوشکار هست نرمین ومهمت خیلی وقت هست که عاشق هم هستن ولی به دلیل مشکل مالی نمی توانند ازدواج کنند. تا اینکه روزی زنی پولدار ترکیه نرمین را برای مانیکور کردن به عمارت با شکوهش دعوت می کند نرمین بسیار خوش حال می شود و زمانی که نرمین در حال مانیکور کردن بود در اون طرف  پسر و دختر اون زن فیلیز و اندر در حال بحث بودن  این اولین باری بود که اندر نرمین رو دیده بود وقتی که خواهرش به اون اشاره کرد.... .  اندر هم سن مهمت بود و 27 سال داشت ولی از نظر مالی خیلی با هم فرق داشتن عندر پسری پولدار و هرچیزی رو که می خواست خیلی زود بدست می آورد....

اهداف پشت پرده:

1- زیر سئوال بردن حجاب اسلامی

2- ترویج اسلامی التقاطی

3- معرفی دین به عنوان یک تعصب و عقیده شخصی

4- ترویج مد و لباس های غربی

5- ترویج روابط آزاد و بی بند وباری

6- ترویج روابط نا مشروع قبل از ازدواج

7- ترویج عشق یک زن به چند مردسریال الکاپو

این سریال داستان یک مافیای بزرگ قاچاق مواد مخدر با نام الکاپو است.

پلیس و رئیس جمهور کشور به دنبال دستگیری این قاچاقچی هستند. در این سریال نشان داده می شود که چگونه یک مافیای مواد مخدر با مسئولین بلند بالای کشوری از نمایندگان مجلس گرفته تا سازمان اطلاعات و امنیت کشور در ارتباط است. همچنین این سریال سعی دارد کشور آمریکا را به عنوان یک آزادی طلب و  دشمن مافیای مواد مخدر جلوه دهد.

ریاست جمهور کشور به دنبال دستگیری و انتقال الکاپو رئیس مافیا به آمریکاست اما او از چنگال قانون فرار کرده و ادامه داستان.....

این سریال پربیننده ترین سریال بعد از سریال ایزل در شبکه جم  محسوب می شود.

 اهداف پشت پرده:

1- ترویج بی بند و باری

2- ترویج مد و پوشاک غربی

3- ترویج خیانت در خانواده (همسر به همسر)

4- عادی کردن خیانت زن به مرد

5- معرفی مافیای مواد مخدر به عنوان یک شخص ایده آل و دوست داشتنی

6- ایجاد فضای بی اعتمادی نسبت به مسئولین کشور و نظام و قانون

7- معرفی آمریکا به عنوان یک کشور آزادی خواه و دشمن مواد مخدر

8- معرفی آمریکا به عنوان کشوری که دموکراسی را به همه دنیا صادر می کند

9- عادی کردن زنا و به وجود آمدن فرزند نا مشروعسریال عشق و جزا

عشق و جزا

 مجموعه تلویزیونی ساخت ترکیه‌است. ژانر این مجموعه درام و اکشن است. این مجموعه در استانبول، بودروم و وان فیلمبرداری شده‌است.

خلاصه داستان

یاسمین دختری ۲۵ ساله کارمند یک شرکت تبلیغاتی است. او در صدد ازدواج با مهمت است ولی یک هفته قبل از ازدواج با او می‌فهمد که نامزدش به او خیانت کرده‌است. بعد از این رابطه یاسمین باورش به عشق و ازدواج را از دست می‌دهد و به بودروم بر می‌گردد تا با مادرش زندگی کند یاسمین در یک بار با مردی به نام ساواش آشنا می‌شود و او را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد یاسمین یک شب را با ساواش می گذراند ولی روز بعد ساواش را رها می‌کند. یاسمین از ساواش باردار می‌گردد و دچار افسردگی شده، می‌خواهد سقط جنین کند ولی مادرش نمی‌گذارد. در آخر سریال مصطفی ،پدر چیچک را میکشید و به این اتهام به زندان می افتد. بردار چیچک کشته میشود.چیچک از ساواش طلاق میگیرد و با هاکان دوست ساواش ازدواج میکند.شاهنور خانوم هم میمیرد.ساواش با یاسمین ازدواج ودارای فرزندی دیگرد میشود همچنین نازان از بروا طلاق می گیرد.

اهداف پشت پرده سریال:

1- ترویج مد و لباس های غربی

2- عادی کردن مسئله خیانت زن و مرد به یکدیگر درخانواده

3- عادی کردن بارداری قبل از ازدواج و روابط نا مشروع

4- مطرح کردن عقد به عنوان یک شرط قانونی نه دینی و اسلامی که البته هیچ الزامی در بودن آن نیست

5- زیر سئوال بردن مسائل و اعتقادات دینی در زمینه زنا و ... به عنوان یک قانون کهنه و قدیمی شده

6- ترویج مصرف شراب به عنوان یک نوشیدنی کاملا عادی

7- معرفی ایران به عنوان یک مرجع برای حضور و پناهندگی تروریست ها در خاور میانهسریال عشق ممنوع

به ترکی: Aşk-ı Memnu یک مجموعه تلویزیونی دراماتیک-رومانتیک ترکیه‌ای است. این سریال به سفارش کانال دی ترکیه و توسط آی یاپیم در دو فصل برای این کانال تولید شد.

خلاصه داستان

عدنان پس ازفوت همسرش تمام توجه خود را معطوف به دخترش نهال و پسرش مراد نمود. وی که در یکی از مجلل ترین قصرهای استانبول در جوار تنگه بسفر به همراه پسر یکی از اقوامش بنام مهناد و پرستار بچه هایش زندگی میکند با سمر که دختر یکی از زوج هائی بود که با هم معاشرت داشتند آشنا و عاشق او میشود.

سمر در حالی که بدنبال آرامش، امنیت و خوشبختی در قصر مجلل عدنان میگردد دچار هوا و حوس میشود . سمر و مهند دیوانه وار عاشق یکدیگر میشوند و این عشق پنهانی آرام آرام زندگی همه در آن قصر را تحت الشعاع قرار میدهد  مهند که عدنان را عموی معنوی خود می‌داند پسر جوان، خوشتیپ و هوسبازیست که شب و روزش را به خوشگذرانی و عیاشی سپری می‌کند. داستان حول رابطه پنهانی بین سمر و مهند شکل میگیرد. در ادامه مهند برای لاپوشانی این رابطه به نهال (دختر عدنان) ابراز علاقه می‌کند. عدنان که از تمایل دخترش برای ازدواج با مهند آگاه است، موافقتش را اعلام می‌کند و تاریخ عروسی مشخص می‌شود.

اما در قسمت پایانی راننده شخصی عدنان که شاهد رابطه پنهانی مهند و سمر بوده، همه چیز را برای عدنان بازگو می‌کند. با خبر دار شدن عدنان، بهتر که از مشکلات روحی شدیدی رنج می‌برد خودکشی می‌کند و مهند با حضور در سر قبر سمر یک بار دیگر بی‌کفایتی خویش را ثابت می‌کند و به دور دستها می‌رود. عدنان و فرزندانش زندگی تازه‌ای را شروع می‌کنند.

 
اهداف پشت پرده سریال

1-        عادی کردن خیانت زن به مرد

2-        عادی کردن خیانت فامیلی و خانوادگی

3-        ترویج مد و لباس های غربی

4-        ترویج مصرف شراب در همه حالت ها (غم، شادی، خشم و....)

5-        ترویج بی بند و باری و رقص و ...

6-        ترویج روابط قبل از ازدواج

7-        و ....

تحلیلی از سریال

موضوع کلی این سریال بر مبنای سلسله ای از عشقهای ممنوع بود:عشق نهال به مهنند،عشق بشیر به نهال،عشق جمیله(تنها دختر مستخدمین اصلی خانه) به بشیر،عشق عدنان به سمر،عشق مادمازل(معلم و مادر معنوی نهال و بولنت در پی مرگ مادرشان از کودکی) به عدنان.تفاوت اصلی عشقهای یاد شده با عشق مهند و سمر در یک طرفه بودنشان است.ان عشق ها هیچ کدام عمق و معنای عشق مهند و سمر را نداشتند و همه یک طرفه بودند و در بهترین حالت طرف مقابل ممکن بود عاشق خود را به صورت معمولی دوست داشته باشد.

انتخاب بازیگران،موسیقی متن ، نحوه لباس پوشیدن و طراحی داخلی منازل نمایش داده شده در فیلم و…تاثیر بسیار زیادی در افزایش جذابیت این فیلم  داشته است شاید یکی دیگر از دلایل جذابیت سریال نوع فرهنگ کشور ترکیه و رفتار و گفتار آنهاست که در مواردی شبیه به ایرانیان هستند این سریال که بر گرفته از رمان معروف “عشق ممنوع” نوشته شده توسط اوشاکلیی گیل به صورت سریال در آمده و تمامی سریال در باره عشق ممنوع بین طرفین می باشد و کسانی که در اصل عاشق هم هستند به هم نمی رسند و این قانون عشق است.

تمامی لوکیشن های این فیلم واقعی و برای افراد ثروتمند و میلیونر ترکیه و استانبول می باشد.

آهنگساز این سریال زیبا توپقار ایشقی کسی که جزو بزرگترین آهنگساز های کشور ترکیه به شمار می رود می باشد.

گفته شده این سریال که یکی از گرانترین سریال های دنیا محسوب میشود در یکی از کانال های امریکا ، کانادا و آمریکای لاتین هم با زیرنویس انگلیسی پخش شده است و این برای کشور ترکیه یک رکورد و موفقیت بزرگ محسوب می شود که توانسته است چهره مدرن و تصویر جذاب و امروزی از ترکیه در طول یک سریال طولانی اما پرکشش و دنباله دار منعکس نماید.  بازیگر نقش اول سریال “برن سات” در نقش سمر، بیش از ۲۰ جایزه برای پرفورمانس خود در بازی نقش سرم دریافت کرد. این سریال باعث شهرت ترکیه و سریال های دیگر در دنیا شد و در حدی که چندی پیش روزنامه لندن تایمز درباره سریال های ترکیه و موفقیت های آنها مطلبی نوشت .

همینطور بازیگران نقش اول سریال پرطرفدار ترین بازیگران سال شدند و در رمانی و کشور های عرب، بازیگران این سریال به عنوان مدل انتخاب و بکارگرفته شدند .

کشور رمانیا و یونان از اولین کشورهایی بودند که این سریال را در حالی که در حال پخش بود خریداری و پخش کردند

هیات عالی رادیو و تلویزیون در ترکیه، این سریال را به خاطر یک صحنه حاوی رابطه جنسی جریمه کرد و وزیر امور زنان ترکیه وخانواده به خاطر داشتن صحنه‌های اروتیک، از این سریال انتقاد کرد

بیشتر صحنه های فیلم در طول سریال در دو لوکیشن ثابت منزل و محل کار عدنان میگذرد ولی در اغلب فسمت ها لباس های بازیگران اصلی تغییر میکند و با توجه به اینکه تجمل و لوکس گرایی به طرز غلیظی نمایش داده میشود بیننده با انواع و اقسلم لباس ها و مد های زیبا روبرو میشود و البته این برای ترکیه که از کشورهای مطرح در مد و لباس میباشد طبیعی است

در طول سریال حتی برای یکبار هم سیگاری دست بازیگران دیده نمیشود اگرچه سریال پر از صحنه های مستعد نمایش کشیدن سیگار در لحظات پر تنش و مضطرب سریال است در این سکانس ها ببیننده تنها شاهد مشروب خوردن آنهاست.


مردان زن نما در شبکه جم!
شبکه جم کلاسیک در یکی از برنامه های خود که مدهای جدید را معرفی می نماید مردانی را که لباس هایی به صورت مانتو و دامن پوشیده بودند را نمایش داده و این لباس ها را طرح هایی با استفاده از لباس زنانه معرفی کرد.
خیاط این لباس ها که فردی به نام براون بود گفت: «من برای پیش بینی کردن انتظار مردان از مد تحت فشار هستم و طرح این لباس ها را این بار از لباس های زنانه گرفته ام.»

خیاط لباس ها این کار را کار بسیار جالبی معرفی کرده و گفت: «این لباس ها بسیار زیبا و مردانه شده بودند که من واقعا از آن ها خوشم آمد.»

کارشناسان برنامه در ادامه، عمل خیاط را کاری باسلیقه و خلاقانه توصیف کردند و گفتند: «همیشه براون طرح های جدیدی را ابداع می کند و این کار وی هم از روی خلاقیت بسیار بالای ذهن اوست.»
گفتنی است، غرب با تجویز فساد و اباحه گری، هویت جنسی زنان و مردان را نیز تغییر داده است که حاصل آن چیزی نیست جز تربیت دخترهای بی حیا و جسور و پسرهای احساساتی و بی غیرت. حال اگر شبکه های ماهواره ای با اینگونه طراحی ها لباس هایی به دور از شخصیت مردانه و یا به اصطلاح زنانه را مناسب مردان می دانند عجیب به نظر نمی رسد.

شایان ذکر است، در اسلام پوشیدن لباس‏هایی که مخصوص زنان است، برای مردان و بالعکس پوشیدن لباس‏های مخصوص مردان برای زنان جایز نیست. بی شک حرمت تشبیه زنان به مردان و بالعکس در دین اسلام به خاطر مفاسدی است که این کار برای فرد وجامعه در پی دارد. دوگانگی شخصیتی و بحران هویت یکی از مهم ترین تأثیرات تشبیه به جنس مخالف است که زمینه انحرافات شخصی، روانی و هم اجتماعی را در پی خواهد داشت. تشبیه به جنس مخالف زمینه ای برای جهت گیری کارکردی شخص و شخصیت فرد بر خلاف جنسیت خود است که به ناکارآمدی و معطل ماندن استعدادهای شخصی و خدادادی می انجامد.
این امر سبب می شود زنی که از این حیث دارای بحران شخصیت وهویت شده است توانایی ها و ارزش هایی را که خداوند در وجود او نهاده است ضد ارزش بداند. زنی که رفتار وکردار خود را شبیه مردان می کند دیگر نقش همسری، مادری، خانه داری و فرزندداری را نقشی پست و فرومایه می پندارد و تعالی و تکامل را در مردانه شدن جستجو می کند. از آنجا که ویژگی های طبیعی و ذاتی برای مردانه شدن را ندارد پس از مدتی سرخورده و ناکام به افسردگی و عدم اعتماد به نفس و بیماری های روانی دیگر مبتلا و در تکامل فردی و اجتماعی خود و دیگران اختلال ایجاد می کند. شبیه همین امر در مورد مردان نیز وجود دارد. مرد با ظاهر و متعاقب آن با ویژگی های زنانه نمی تواند به درستی پذیرای نقش مردانه باشد. چنین مردی نمی تواند پشتوانه عاطفی، مدیریتی و ... خانواده قرار گیرد و منجر به تزلزل خانواده و قبل از آن تزلزل شخصیت خویش می گردد.


ترویج خیانت به شوهر در شبکه جم!!
در یکی از فیلم های شبکه جم پسری با زنی که متاهل بود رابطه دوستی نامشروع برقرار کرده بود.
در ادامه این رابطه روزی پسر از این زن خواست که از شوهرش جدا شود و با او زندگی کند ولی زن در جواب وی گفت: « من نمی توانم به شوهرم خیانت کنم.»

پسر: «من هم نمی توانم ببینم که تو که عشق من هستی در کنار شخص دیگری (شوهرت) باشی و با او زندگی کنی.»

زن: «بسیار خب. یک راه بیشتر نداریم و آن اینکه فرار کنیم و نباید بگذاریم کسی جلوی ما را بگیرد. با شوهرم صحبت می کنم تا از هم طلاق بگیریم و بعد از طلاق ماجرا را به او می گویم.»

در ادامه هر دو برای اینکه توجیهی برای این کار خود داشته باشند به همدیگر گفتند: «تا کی باید پنهان کاری کنیم؟ ما همیشه به هم فکر می کنیم و از دوری هم عذاب می کشیم. آری باید فرار کنیم و ...»
لازم به ذکر است که مطمئنا عادی شدن خیانت به همسر برای هیچ کس یک دفعه حاصل نمی شود و این یکی از آثار سوء روابط نامشروع زن و مرد است که گسترش چنین روابطی در جوامع غربی باعث از هم گسستن کانون گرم خانواده شده است که این قسمت از این فیلم گویای آن است.
شایان ذکر است که با توجه به اینکه ضررهای چنین روابطی بر هیچ کس پوشیده نیست معلوم نیست که چرا شبکه جم با پخش فیلم ها و سریال های مختلف سعی در ترویج آن دارد؟!

 
پوشش زنان شهوتران، الگوی طراحان لباس درغرب!
شبکه جم کلاسیک در یکی از برنامه های خود که به موضوع طراحی و مد لباس پرداخته بود به سراغ دو تن از طراحان مرد اروپایی که در زمینه طراحی لباس زنانه فعالیت داشتند رفت واین دونفر را از موفق ترین افراد در این زمینه معرفی کرد.
مجری برنامه در ادامه گفت: « این دو طراح در طراحی های خود از زنان شهوتران و شرور زیادی الهام می گیرند.»
گفتنی است چندی پیش در یکی از برنامه های شبکه من و تو نیز از یکی از طراحان معروف اروپا به عنوان "طراح فاحشه ها" یاد شد.

شایان ذکر است با اینکه این شبکه ها زنان شهوتران را الگوی این طراحان نامیدند و آنها را طراح فاحشه ها لقب دادند دائما به پخش برنامه های مد و طراحی لباس می پردازند.

حال این سوال مطرح می شود که اگر این شبکه ها با پخش این برنامه ها سعی در ترویج این گونه پوشش ها ندارند پس به دنبال چه چیزی هستند؟سگ مثل فرزند است!
مجری شبکه جم کلاسیک در برنامه ای که به مصاحبه با "هلن" یکی از خوانندگان زن پرداخته بود از وی پرسید: «آیا فرزند دارید؟»
هلن در پاسخ گفت : «من فرزند ندارم بلکه یک سگ دارم و سگ هم مثل فرزند می باشد فرقی ندارد.»شبکه جم کلاسیک با این برنامه خود نشان داده است که اصالت ایرانی خود را فراموش کرده است و زندگی غربی و یا همان زندگی با سگ را ترجیح داده است.

فرهنگ غرب به خانواده و فرزند هیچ ارزشی قائل نیست و سگ را هم صحبت و جزوی از خانواده خود می داند
نگه داشتن سگ در زندگی علاوه بر تاثیرات مخرب روحی و روانی که بر انسان می گذارد، سلامت جسمی خانواده را در خطر قرار می دهد.


 بینندگان شبکه تلویزیونی ماهواره ای فارسی زبان جم، حوالی ساعت ۲۳ شنبه ۲۳ دی ناگهان به جای بازپخش سریال «ایزل»، با تصویر کالر بار مواجه شدند؛ آن هم بدون هیچگونه توضیحی در باب چرایی قطع شدن این کانال. حال آنکه گردانندگان این شبکه ماهواره ای، چندی قبل در پی بازداشت تعدادی از دوبلورهای سریال حریم سلطان در استودیویی واقع در منطقه فرمانیه، هر چند اشاره ای به این اتفاق نکردند، اما دست کم با زیرنویس از مخاطبان خود خواستند برای تماشای سری جدید آن «صبوری» به خرج دهند! این بار اما خبری از اطلاع رسانی در شبکه به چشم نمی خورد.

در کمال تاسف جالب ترین قسمت ماجرا اینجاست که مردان و سرپرستان بی غیرت در بسیاری از خانواده های این شهرستان و بر طبق گزارش ها در سراسر ایران اسلامی که از چگونگی قطع این شبکه مخرب ماهواره ای خبر ندارند ،در به در به دنبال نصاب های ماهواره ای و نصب برنامه جدید روی ریسورهای ماهواره ای خود بوده یا اینکه در پی تعویض گیرنده های ماهواره ای خود برای دنبال کردن فیلم ها و سریال های این شبکه بر آمده اند ، بعضی از زنان و دختران که به شدت تحت تاثیر این کانال تلویزیونی قرار گرفته و راه و روش این شبکه را در زندگی خود اعمال کرده اند ماتم گرفته یا چنان وانمود می کنند که دچار افسردگی شده اند ...!!!!!!!
آری این قصه واقعی مردان بی غیرتی است که با دست خود ناموس و فرزندان خویش را به ورطه فساد و ابتذال و نابودی می کشانند ومتاسفانه این قصه همچنان ادامه دارد...


   تاریخ درج خبر : جمعه ٢٩ دی ١٣٩١      ساعت درج خبر : ١٧:٥٠  تعداد نمایش: 2824
قابل توجه بازدیدکنندگان :
- کانی پرس از درج نظرات توهین آمیز و تخریبی خودداری خواهد کرد.
- ثبت دیدگاه بازدیدکنندگان به معنای تایید آن از طرف کانی پرس نیست.
- از درج نظرات طولانی و با الفبای لاتین خودداری کنید.
 

          

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1391/10/29 23:6
0
1
سلام با تشکر از مقاله جالبتون به تمام واقعیتهای پشت پرده اشاره شده است.حسین
کاربر مهمان
1391/10/29 23:14
0
1
سلام خوب میدانیم امثال کریمیان ها تبر برداشته اند و ریشه خانواده های ایرانی را نشانه گرفته و در صدد برکندن بنیان خانواد ه ها می باشند که ماهم باید این ترفند ها را نقشه بر آب و در خانواده از این شبکه های مبتذل استفاده نکنیم.سالم
کاربر مهمان
1391/10/30 12:31
1
0
متأسفانه بزرگترهای خانواده باذوق وشوق بیشتری این شبکه هارانگاه می کنند. ودرحضوردختروپسران جوان خودبه شرح جزئیات فیم می پردازندوموضوع برای آنان موضوع گفتگوهای شبانه شده است.
کاربر مهمان
1391/10/30 14:46
0
0
سلوم به ریزان ولا خوکاکه ئیمه دمیکه هاواردکین او کاناله خراپه بلام کوا خه لک بقسمان دکن دلین روتوقوتی موده دوست گرتن باکلاسه باپیرنبین ملتیک که سوادوعلیمی لابوبه مسخره وجیمو فارسی وانی بوبه به ارزش لیگره باله جهلوفساددا غوطه وربی قاله پیچ قیت

همراه همیشگی از توجه جنابعالی به کانی پرس و نظرات شما سپاسگذاریم کوچک و ارادتمندشما بزرگوار مدیر مسئول کانی پرس


کاربر مهمان
1391/11/01 13:1
1
1
بابا همه ی اینا رو که خودمون میدونیم ولی سرگرمی دیگه ای نیست ایران که این همه از این کانال انتقاد میکنه پس چرا هیچ کاری نمیکنه؟مثلا سریالای متنوع و جالب هر شب پخش بشه ولی سریالای ایرانی 1 بار تو هفته است که ادم تا هفته ی بعد یادش میره
کاربر مهمان
1391/11/01 13:28
0
1
سلام.بایدبگیم این حرفامتاسفانه دیگه به خرج مردم ایران بخصوص کردستان نمیره من خودم شاهدان هستم که 90%مردم کردستان گیرنده ماهواره دارندواصلاازشیکه های درون مرزی بی اطلاعند.دیگه برگشت این خانواده هاسهل است.مغزشون یجوری شستشوداده شده که انگارازول ایرانی نبودن.بعدشم شبکه های درون مرزی کم کم دارن میرن روی انتن دیجیتال که مردم بجای خریدن یک دستگاه گیرنده دیجیتال ایرانی که قیمتش 80تا120تومان هست همه دنبال یک گیرنده ماهواره میرن که هزاران شبکه راگیرندگی می کنه.بایددولت فکری به حال صداوسیمابکنه
کاربر مهمان
1391/11/01 20:44
0
0
سلاوکاکی کانی پرس له حسننیت وجسارتی جنابت تشکردکم بقولی خلکی دهاتی خومان تشکرو پیوه دکم کاکه توزور به جرگی که اوا مسولانی ناکارامدی شار دخیته چالشوه من هردم هاوریو پشتیوانی جنابتانم وآمادی هموجوره هاوکاریکم له داهاتو داایملت بودنیرم قاله پیچ قیت

همراه همیشگی کانی پرس ما به وجود شهروندان محترم و دلسوزی چون شما افتخار می کنیم ، مجموعه کانی پرس جهت هر نوع همکاری از جنابعالی استقبال می کند در صورت تمایل ایمیل خویش را برای ما ارسال فرمائید تا ایمیل اختصاصی کانی پرس برای حضرتعالی ارسال شود ضمن اینکه ایمیل شما در مجموعه کانی پرس محرمانه خواهد ماند . کوچک شما مدیر مسئول کانی پرس


کاربر مهمان
1391/11/05 8:42
0
0
زور عالی بوو. هیوادارم جیگایه کی تایبه تی تان هه ر هه فته یه ک بو مه قاله ی ئه و جوره هه بی. له قاتی وقری رادیو و تلویزیون له شاره که مان باری به رپرسایه تی سایته کانی وه ک کانی زور زور گرینگه. من به نوبه ی خوم بو پربارتر کردنی به شی مه قاله کان به تایبه تی له بابه تی خاووخیزان له خزمه ت دام. به زویی کورته مه قاله یه کیش له و بابه ته ده نیرمه خزمه ت. هیواداری روژانیکی خوش بو هه مو بنه ماله کانی شاره که م. آچاک

استاد آچاک از نظر و لطف و همکاری شما با کانی پرس بیسار متشکریم کوچک شما مدیر مسئول کانی پرس


کاربر مهمان
1391/11/05 21:12
0
0
درود و خسته نباشید منم موافقم که اینگونه سریالها میتوه روی افراد کوته فکر و بیفکر و دهنبین تاثیر سویی بذاره اما اگر شنونده عاقل نباشه...فوقش الان کانال رو ببندند بالاخره تو جامعه و محله و اجتماعی که ارزشهای زیبا در حال افوله و دروغ بهرعنوانی موجه جلوه میکنه,با این قضایا روبرو میشند و اونوقت آنچه نباید بشه میشه...شنونده باید عاقل باشه...اگر کسی فکرشو در امور روزمره بکار نندازه همون بهتر که فامیلش و البته متاسفانه بقیه ی دوروبریهاش درگیر این مسایل کثیف بشند...خصوصا خیانت اون مردک مهمت به همسرش ریحان که با خواهرزاده ی ریحان اجه روابط داشت...متاسفم.الناز

ازنظر ارزشمند شماسپاسگذاریم.کوچک شما مدیر مسئول کانی پرس


کاربر مهمان
1391/11/07 21:27
0
0
خدایی عجب با جزئیات همه سریالهای این شبکه رو رصد کردی انگار هیچکدومو از دست ندادی ناقلا؟؟؟؟؟؟؟:D
کاربر مهمان
1391/11/10 14:12
0
0
اقای کانی پرس اگر کسی از حرفهای غیر اخلاقی در نظرهاش استفاده کرد حق دارید سانسور کنید. ولی نظراتی که باب میل شما نمی باشد سانسور کنید از ارزش خبرگزاری شما کاسته و در طولانی مدت سوء ظن نسبت به حسن نیت شما در جامعه بوجود می اید. با تشکر

ما برای همه نظرات شما ارزشمندان احترام قائلیم اما از نظر حقوقی در برابرنظراتی که حمله به افراد و مسئولین بوده و جنبه انتقادی نداشته یا بار غیر اخلاقی و غیر اسلامی داشته باشد مسئولیم البته واقعا برای ما روشن نشد کدام نظر مورد نظر شما بزرگوار بوده است کوچک شما مدیر مسئول کانی پرس


کاربر مهمان
1391/11/10 18:26
0
0
البته میدونم نظرم رو پخش نمیکنید ولی هدفم اینه که اقای ... ببینه در استانی که نصف بیشتر جمعیتش کرده ولی شبکه استانی اش هفته ای حدود سه ساعت برنامه به زبان کردی میذاره نتیجه اش تماشا کردن به ماهواره میشه بهتره در به کار بردن لفظ بیغیرت تجدید نظر کنید
کاربر مهمان
1391/12/10 9:44
0
0
باسلام خدمت شماسروران گرامی کانی پرس عزیزخسته نباشیدخداقوت. سروران گرامی کانی پرس چگونه میتوانم مقاله ونوشته های اجتماعی خودرابه دست شمایرسانم...
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج